sketch sketch

Vítejte na stránkách firmy Green Art s.r.o.

search-clear

Green Art, Zahradní studioGreen Art, Zahradní studioGreen Art, Zahradní studioGreen Art, Zahradní studioGreen Art, Zahradní studioGreen Art, Zahradní studioGreen Art, Zahradní studioGreen Art, Zahradní studioGreen Art, Zahradní studioGreen Art, Zahradní studioGreen Art, Zahradní studio

Vodní plochy

Voda jako ozdoba a vrchol zahrady. Díky moderním technologiím a materiálům dnes už ani malé jezírko nemusí být pouze zdrojem obtěžujícího zápachu či nepříjemného hmyzu. Vodní plocha dodá Vaší zahradě další rozměr a atmosféru. Dokáže uklidnit, ale i vnést dynamiku a pohyb dle Vašich představ. Máte-li prostor a chuť, proč si nedopřát netradiční koupání ve vlastním koupacím jezírku.

Koupací jezírko je kompromisním řešením, kdy zákazník požaduje vodní plochu pro rekreační účely a zároveň požaduje estetický a pohledově zajímavý vodní prvek v zahradě. Bez chemických látek, za použití znalostí o čistících schopnostech rostlin je zajištěna nezávadná a čistá voda. Jezírko má oddělenou koupací část, ve které nejsou rostliny a část regenerační, která za pomoci rostlin a jednoduchých technologických zařízení filtruje vodu a vytváří rovněž ekologicky vhodné prostředí pro různé vodní živočichy (žáby, vážky atd.).

treesIng. David Nechanický | zahradní architekt